1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Sas to 4 Sata Forward Breakout Cable

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од sisko, 3 Април 2020.

 1. sisko

  sisko
  Gaining Experience

  172
  106
  14 Декември 2010
  Здраво како што гласи насловот купувам SAS to 4 Sata forward breakout кабел .
   

Сподели

Вчитување...