1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Сараунд звучници Sony HT-RT3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gokica, 18 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,577
  10,739
  13 Јуни 2009
  Молам проценка саундбар звучниците:

  Sony 5.1-кан. систем за домашно кино со Bluetooth® технологија

  Купени на 31.07.2019. Отпакувани и користени до 05.08.2019 кога повторно беа запакувани чекајќи да бидат преместени во новиот стан. Од тогаш стојат во своето пакување.

  Во меѓувреме испадна друг распоред на собата во која треба да бидат сместени. Воопшто не одговараат и за моја голема жал нема да може да ги користам.

  Алтернатива ми е 2.0 саундбар или евентуално ваерлес опција. Проблем е што ниту едно од овие решенија во овој ценовен ранг нема толку моќен звук како Sony HT-RT3.

  Една година гаранција од денот на купување и во комплетно пакување како од продавница.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,661
  4,541
  23 Јуни 2015
  Машко
  10.500 денари
  За брза продажба 9.500 денари
   
  На gokica и Banjifiko им се допаѓа ова.
 3. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  3,090
  4,390
  28 oктомври 2008
  15% подолу од најниската цена во продавница.
  11.000 денари.
   
  На gokica му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,577
  10,739
  13 Јуни 2009
  Другари во благодарам за проценките.

  Се извинувам на сите заинтересирани но уредот мора да го повлечам од продажба. Брат ми го бендиса и го нарами за кај него дома. Со здравје нека си го користи а јас сега на пазар за друг сараунд. Иако знам дека нема да најдам толку моќен за таа цена колку што го платив нов.
   
  На Глупав, Banjifiko, SiPy` и уште 3 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. AlexM
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,567
 2. Bubache
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  482
 3. gocetan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  580
 4. efto
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,040
Вчитување...

Сподели

Вчитување...