1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Sapphire RX480 4GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Mario.Bog, 23 Јануари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  927
  480
  15 Декември 2013
  Машко
  Продавам Sapphire RX480 4GB, користена околу 2 години за гејминг, доаѓа со фабричка кутија.

  Цена 3500 денари

  IMG_20200123_205152.jpg IMG_20200123_203954.jpg IMG_20200123_204007.jpg
   
  На 1s3ct0wN и Tenny им се допаѓа ова.
 2. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  927
  480
  15 Декември 2013
  Машко
  Резервирана на неколку часа за членот @mkgunner, доколку се откаже после него на ред е @dPUNISHERb :)
   
 3. mkgunner

  mkgunner
  Gaining Experience

  150
  72
  29 oктомври 2008
  Машко
  ИТ сервисер
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  927
  480
  15 Декември 2013
  Машко
  Нема проблем :)
   
  На mkgunner му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Mario.Bog

  Mario.Bog
  Gaining Experience

  927
  480
  15 Декември 2013
  Машко
Слични теми
 1. kortino
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  682
 2. gremlin
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,029
 3. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  334
 4. HardCorec
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  465
 5. Gappo

  Проценка Sapphire R9 290 Tri-X OC

  Одговори:
  6
  Прегледи:
  727
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...