1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Sapphire RX 580 4GB Nitro+

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 19 ноември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  980
  1,110
  9 Јуни 2015
  Машко
  купена e од Pane24, ја продавам бидејќи ми се сменија плановите, па немам потреба од графичката.
  исправна, тестирана, со фабрички биос и оригиналната кутија.
  4500 денари
   
  Grimriper, SiPy` и на Tozo8 им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  980
  1,110
  9 Јуни 2015
  Машко
  може замена за GTX 1060 со моја доплата!
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  980
  1,110
  9 Јуни 2015
  Машко
Слични теми
 1. gremlin
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,999
 2. Bravo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  365
 3. Викса
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  397
 4. gremlin
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,437
 5. pcdownside
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  403
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...