1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка SAPPHIRE Radeon HD 4890 и CPU G2030

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од stavrov69, 18 Април 2019.

 1. stavrov69

  stavrov69
  Gaining Experience

  393
  199
  26 ноември 2008
  Машко
  Последна промена: 18 Април 2019
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  1,010
  1,152
  9 Јуни 2015
  Машко
  G2030 = 900 денари
  HD 4890 = 900 денари
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,076
  2,984
  2 Септември 2012
  Машко
  G2030 = 300 ден.
  HD 4890 = 1000 ден.
   

Сподели

Вчитување...