Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Sapphire Pulse RX 5700 XT

 • Ја почнал/а темата tomi
 • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.855
3.756
Скопје

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.855
3.756
Скопје
Дечки добив многу непристојни понуди и цени... Ве молам срамота е да незнаете да читате со големи букви пишува дека цената е фиксна.... Што повеќе да допишам стварно незнам..... срамота е да се прајте глупи пред себе и да си мислите ако пројде пројде.... бидете малце на ниво ве молам :D

Иначе како што знам цената е најниска и нема пониска цена за овој модел на пазарот до сега така да ценете го тоа....
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
45.663
Мислења
946.880
Членови
34.140
Огласи
2.009
Најнов член
Kajko2004
На врв Дно