1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Sapphire Nitro+ RX470 8GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StalkeR, 11 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  3,908
  3,484
  5 Декември 2009
  Машко
  Ме интересира само проценка колку би ја дал картава. Никогаш не копана, само за гејминг чат пат. Гаранција мислам дека треба да има уште некој месец.

  Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
   
 2. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  380
  187
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  na forumov 5000 (5500 so garancija) nadvor 6-7000. :)
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,560
  11,306
  23 Јануари 2008
  Манга
Слични теми
 1. TylerMkD

  Проценка Sapphire RX470 Nitro+ 8GB

  TylerMkD, 12 Јуни 2017, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  674
 2. mdeni
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,156
 3. gremlin
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,975
 4. Pane24
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,291
 5. gremlin
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,396
Вчитување...

Сподели

Вчитување...