1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Sapphire HD 7770 GHz Edition 1 Gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Antonio Vasilevski, 15 Декември 2019.

 1. Antonio Vasilevski

  Antonio Vasilevski
  Gaining Experience

  238
  98
  3 Јануари 2016
  Машко
  Ако може проценка за графичкава, во исправна состојба.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,273
  3,568
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
 3. Antonio Vasilevski

  Antonio Vasilevski
  Gaining Experience

  238
  98
  3 Јануари 2016
  Машко
 4. Antonio Vasilevski

  Antonio Vasilevski
  Gaining Experience

  238
  98
  3 Јануари 2016
  Машко

Сподели

Вчитување...