Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Sapphire 6800 & 6900XT

Статус
Затворена за нови мислења.

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9.867
3.826
Скопје
tomi додаде нов оглас:

Sapphire 6800 & 6900XT - Проценка

Се продаваат
 • Sapphire 6800 Pulse - 280 evra ili 17.200мкд ( на лагер 2 карти)
 • Sapphire 6900xt (1 карта на лагер) - 390 evra ili 24.000мкд

Да ви одговорам одма на сите прашања за да нема глупи прашања после во пораки

 • Графичките се копани 5-6 месеци ( нема некопана карта од овој тип и прашањата ви се глупави, пошто верувате само на збор неможете да докажете дал е копана или не значи може и да се лажеме ако сакате)
 • Графичките немаат кутии, нормално се...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.177
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно