Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Saphire Nitro+ Radeon RX 580 4GB GDDR5

Статус
Затворена за нови мислења.

Coach

Gaining Experience
6 декември 2020
66
121
Skopje
Coach додаде нов оглас:

Saphire Nitro+ Radeon RX 580 4GB GDDR5 - 4.900 ден.

Se prodava Saphire Nitro+ RX580 4GB графичка карта. Картичката е користена за гејминг. Сочувана е одлично. Купена е од форумов (не се сеќавам на името на корисникот) пред скоро 3 години. Се менува ради upgrade

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.273
Мислења
977.689
Членови
35.572
Најнов член
mkd2020
На врв Дно