• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Sandisk

Статус
Затворена за нови мислења.

JasSum

Practice makes perfect
8 мај 2007
1,810
1,922
ipod nema radio ... a spored strancive ...i te kako znae da zaglavuva i da blokira. cenata mu e previsoka.

da i najbitnoto ... malku e prebirliv za fajlovite.

Preporaka ... nekoj netolku izvikan pleer (a-data ili apacer) so opcija za memoriski kartici ... i bez kolor displej, za shto podolg zhivot na baterija

eh i pomozhnost standardni baterii da koristi, em na sekoe kjoshe imate zamena, em koga kje "rikne baterijata" nema da treba da se razmisluva za nov pleer.
 

jpetrov

Intern
19 мај 2007
136
0
iPod има смисла ако сакаш да купуваш музика од iTunes. Во спротивно има многу подобри и поевтини плејери, се согласувам со претходникот.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,693
Мислења
848,759
Членови
29,427
Најнов член
Nikiniki12
На врв Дно