• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Samsung

  • Ја почнал/а темата
  • #1

drown

Master
8 март 2007
1,453
199
Куманово
iwmnetwork.com
Ме интересира кој е официјален застапник на самсунг монитори во Македонија. Ако знае некој, супер :rolleyes:
 

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Nikako. Kazi mi sto ti treba konkretno, sigurno ke mozam da ti pomognam, zatoa sto sum vo toj krug?
PS Otvaram i prodavnica, taka da...U R Welcome
 

babusoq

Intern
14 јануари 2008
1
0
SAMSUNG HDD

Дечки дали некој знај кај можи да најдам SAMSUNG HDD 2.5" за лап-топ 80 GB. Кај се продава за да купам.

P.S. Ми треба стрикно SAMSUNG
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Дечки дали некој знај кај можи да најдам SAMSUNG HDD 2.5" за лап-топ 80 GB. Кај се продава за да купам.

P.S. Ми треба стрикно SAMSUNG
Најпаметно е да отвориш нова тема за ова и добредојде на форумов :bye1:

Исто така и разгледај ги правилата на It.com.mk за да немаш проблеми во иднина :bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,671
Мислења
862,047
Членови
30,034
Најнов член
Goxo43
На врв Дно