1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung WB250F

Дискусија во форумот 'Дигитални апарати, камери и слично' започната од theMAD, 4 Јули 2013.

 1. theMAD

  theMAD
  Practice makes perfect

  1,074
  1,386
  6 Декември 2012
  Машко
  Студент
  ,Бидејки не сум многу упатен во дигиталните камери, вреди ли оваа камера 200 евра + со неа има гратис смартфон Samsung Galaxy Music

  [​IMG]
   
 2. xenon

  xenon
  Guru

  3,786
  9,483
  15 Јануари 2011
  Машко
Слични теми
 1. Стап
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  538
Вчитување...

Сподели

Вчитување...