Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Samsung U28E590D 4k монитор

Статус
Затворена за нови мислења.

dejan_str

Unbeatable
8 април 2011
8.362
5.358
OHRID кај ензероно
dejan_str додаде нов оглас:

Samsung U28E590D 4k монитор - 8.000 ден.

Продавам користен самсунг 28e590d 4k монитор. Користен околу 2 години во домашни услови. Без никакви оштетувања и мртви пиксели. Нема ни г од гребнатинка.
Погледнете го атачментот 118402

Цена 8000 денари.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.122
Мислења
975.029
Членови
35.427
Најнов член
bojan.janicevic
На врв Дно