Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung Tab A9, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3 (нови некористени)

@ILE@

Gaining Experience
21 октомври 2010
172
76
@ile@ додаде нов оглас:

Samsung Tab A9, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3 (нови некористени) - 16.800 ден.

Се продаваат таблет Samsung Tab A9 - Silver (сребрена боја), слушалки Galaxy Buds FE - White (бела боја) и смарт часовник Galaxy Fit3 - Силвер (сребрена боја).

Уредите се нови и неотпакувани како што може да се види на сликите, и се продаваат како такви без гаранција.

Спецификации:

Samsung Tab A9 - Samsung Galaxy Tab A9 - Full tablet specifications
Galaxy Buds FE -...

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

@ILE@

Gaining Experience
21 октомври 2010
172
76
Нова намалена цена на таблетот, другите остануваат исти.

Samsung Tab A9 - 7500 денари
Galaxy Buds FE - 5300 денари
Galaxy Fit3 - 3300 денари
 

@ILE@

Gaining Experience
21 октомври 2010
172
76
Наведи и која точно верзија е таблетот со колку меморија. :)
Имам наведено во огласот линк со спецификации за секој уред, меѓутоа ајде и тука ќе пишам.

Samsung SM-X110 Galaxy Tab A9
SILVER Color
64GB WiFi Tablet
8.7" Main Display Size
HD (800 x 1340)
Mediatek MT8781V/CA Helio G99
RAM 4GB
Operating system Android 13
Primary Camera: 8.0 MegaPixels
Geo-tagging
Video 720p@30fps
Secondary Camera 2MegaPixels
Li-Po 5100 mAh battery
 

@ILE@

Gaining Experience
21 октомври 2010
172
76
Нова цена:

Samsung Tab A9 - 7000 денари
Galaxy Buds FE - 5000 денари
Galaxy Fit3 - 3000 денари
 

@ILE@

Gaining Experience
21 октомври 2010
172
76
Bump.

За комплет сите 3 уреди следува 10% попуст.
 

@ILE@

Gaining Experience
21 октомври 2010
172
76
Освежување.

Да напоменам, попуст од 10% доколку се земат сите 3 уреди заедно.
 

@ILE@

Gaining Experience
21 октомври 2010
172
76
Нови намалени цени на сите уреди.

Samsung Tab A9 - 6800 денари
Galaxy Buds FE - 4800 денари
Galaxy Fit3 - 2800 денари
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно