1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Samsung syncmaster 2243bwx

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StefAngel, 29 Јули 2019.

Тагови:
 1. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,046
  645
  28 ноември 2015
  Машко
 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,100
  8,284
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
 3. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,046
  645
  28 ноември 2015
  Машко
  Еве слики од него. Доста е добро сочуван нема никакви штети.
  Нека иде за 2000 мкд.
   

  Прикачени датотеки:

 4. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,590
  3,624
  1 Септември 2011
  Машко
  Сликава ти е од Dell монитор
   
 5. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,046
  645
  28 ноември 2015
  Машко
  Enshuldigung моја грешка не сум приметил.
  Со тој се обновив
   

  Прикачени датотеки:

  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 6. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,046
  645
  28 ноември 2015
  Машко
 7. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,046
  645
  28 ноември 2015
  Машко
 8. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,046
  645
  28 ноември 2015
  Машко
 9. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,046
  645
  28 ноември 2015
  Машко
 10. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,046
  645
  28 ноември 2015
  Машко
 11. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,046
  645
  28 ноември 2015
  Машко
 12. StefAngel

  StefAngel
  On your way to fame

  1,046
  645
  28 ноември 2015
  Машко
Слични теми
 1. jankulas
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,190
 2. LogOut
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  780
 3. igor_bef
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  578
 4. Steam.
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  245
 5. gOJDO
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  751
Вчитување...

Сподели

Вчитување...