1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung SSD 860 EVO 250GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dzunko, 19 Јули 2018.

 1. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  328
  251
  26 Септември 2007
  Машко
  Продавам неотпаковано Samsung SSD 860 evo од 250 GB донесено од Германија пред 2-3 недели, гаранција нема.
  Цена 4300 ден
  Може испорака по карго со договор
  20180719_181447.jpg 20180719_181438.jpg
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. dzunko

  dzunko
  Gaining Experience

  328
  251
  26 Септември 2007
  Машко
  Нова цена : 4000 ден
   
Слични теми
 1. Pinceta
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,972
 2. Martinovski
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,828
 3. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  578
Вчитување...

Сподели

Вчитување...