1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Менувам Samsung s8 plus za Note 8

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Bozoo, 30 Јули 2018.

 1. Bozoo

  Bozoo
  Gaining Experience

  296
  249
  9 Јуни 2012
  Машко
  Имам самсунг с8 плус корал блу 64 GB меморија ,земен од Швајцарија во април 2018 ,сакам да направам замена со моја доплата за Ноте 8.Телефонот е одлично зачуван со маски е цело време.Доколку има некој заинтересиран ке му испратам слики да си види од мојот телефон
   
  На Pinceta му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. dejan_str
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  5,626
 2. FATAL ERROR !
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,077
 3. psyside
  Одговори:
  363
  Прегледи:
  21,317
Вчитување...

Сподели

Вчитување...