1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung S8 Coral Blue

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Torte Mobile, 28 Јануари 2020.

 1. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Samsung S8 Coral Blue model G950U fabricki nezaklucen na mreza
  So snapdragon verzijata od.mobelix kupen so kutija polnac kabel i galanterija
  Socuvan so nekolku sitni grebki
  Cena 185 evra
  Ako ima zainteresirani ke stavam sliki od tel.

  samsung-galaxy-s8-coral-3D_Z.jpg
   
  gamer-eddie, Todor91 и на Speedster им се допаѓа ова.
 2. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  255
  17 ноември 2015
  Машко
  Продаден надвор од форум ... ако има заинтересирани за S8 црн исто G950U сочуван подпбро за 10500 ден за форумџии нека пише на ПП
   
  На shooter и Deksa им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Busav
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  883
 2. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  867
 3. DaVoRkNe
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,073
 4. olikomerc
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  763
 5. Oktar
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  759
Вчитување...

Сподели

Вчитување...