1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung S6

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од Martin Arsov, 1 Март 2018.

 1. Martin Arsov

  Martin Arsov
  Gaining Experience

  108
  77
  17 oктомври 2016
  Машко
  Имам самсунг с6 и е купен од Америка и кодиран. Како може да се одкодира
   
  На Madara му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritfly
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  995
 2. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  833
 3. Blagojce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,725
Вчитување...

Сподели

Вчитување...