Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung S22 + Watch5

Статус
Затворена за нови мислења.

tupacan

Unstoppable
10 септември 2007
1.733
2.391
tupacan додаде нов оглас:

Samsung S22 + Watch5 - Проценка

Ми треба проценка за телефонот + саатот од насловот.

Купени се во Германија и користени лично од мене од Јануари до Март. Од тогаш стојат во фиока.

Телефонот иде со кутија, без Type-C кабелот. Phantom Black, 128GB.
Дополнително: некористена силиконска Samsung маска и 25W Samsung адаптер.
Единствена забелешка е плитка гребаница на задната страна (се гледа на сликите, лево од Samsung логото).
Освен тоа телефонот е без никакви забелешки, или што би рекле - џам.

Саатот е комплет со...

Видете го целиот оглас...
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10.802
17.436
Skopje
www.insomnia.mk
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Motherboard
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&#BGP5555PGBB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Storage
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#G5YY5PB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
PSU
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&GY!^:~7JJJJ??77777??JJY5PGB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
RAM
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#5!: ..:^~~!7??JYYYYJJJJJJYYPG#&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Video card
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&5!. .^!?YPB&&@@@@@@@@@#B#@@@@@@@@@@&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Case
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&P7. :?5G#@@@@@&BGB@@@@@@@@PPP&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Mouse
@@@@@@@@@@@@@@@@@G7:.~. ^5@@@@@@@@&P5P#@@@@@@BPPG@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Keyboard
@@@@@@@@@@@@#&@@@@@@@@@@@@@@&BY7~^^!7YPGBBB#&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Audio
@@@@@@@@@@@@@@#Y~~JG&@#Y^ .7G&@@@@@#PPPGB#BBP5PG&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Monitor
@@@@@@@@@@@@&PJ5#@@@@@@@@BY~. :75B&@@@&BGPPPPGB&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
pishi cena samo za saatot
 

tupacan

Unstoppable
10 септември 2007
1.733
2.391
Заборавив да напоменам дека саатот е 44мм.

По кратко истражување, еве моја проценка:

Телефонот - 450€
Саатот - 180€

Слободно коментирајте за цените.
 

tupacan

Unstoppable
10 септември 2007
1.733
2.391
Нови цени:
 • Телефонот, 420€
 • Саатот, 160€
 

tupacan

Unstoppable
10 септември 2007
1.733
2.391
Телефонот продаден, останува саатот.

Цена, 150€.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.142
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно