Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung S21 Ultra 12/128 Silver

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.650
4.646
Писти Охту
spiritBreaker додаде нов оглас:

Samsung S21 Ultra 12/128 Silver - 21.000 ден.

Се продава Samsung S21 Ultra 12/128, сребрен. Во одлична состојба, без гребаници, со оригинална кутија. Не е заклучен на ниедна мрежа, апдејтиран на последна верзија на OneUI 6.1.
Достапен во Охрид, или по карго (карго на ваша сметка).

Без замени

контакт ДМ или 077 - 556 - 271

Видете го целиот оглас...
 

psyside

Rising Star
4 септември 2008
30.192
31.330
psyside's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 5 [email protected] + PCCooler X5
Motherboard
Asrock B450 HDV
Storage
970 EV0 Plus 500GB
PSU
Evga 750W BQ
RAM
2x8GB Hyper X Predator@ 3200
Video card
Asus RTX Dual EVO 2060 Super
Case
CM Masterbox E500 with ODD
Mouse
Cooler Master Storm Spawn + Corsair 140/Zalman ZM-F4
Keyboard
Logitech G910
Monitor
Asus PA328Q Pro Art
OS
WIN 10 Pro X64
Грабеж
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.113
Мислења
974.772
Членови
35.416
Најнов член
gpodyt
На врв Дно