Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung S21 + RedMi Note 12 (Telekom)

Статус
Затворена за нови мислења.

coNNectMKD

Practice makes perfect
13 март 2017
960
1.064
Skopje
coNNectMKD додаде нов оглас:

Samsung S21 + RedMi Note 12 (Telekom) - 24.000 ден.

Пишав цена но и предлози се добредојдени.
Самсунгот е пред 2 ипол години купен од Телеком, користен од прв ден со маска и фолија. Прв пат уклучен на 22.03.21. Освен социјални мрежи и емаил, друго нема на него инсталирано. Сума сумару, во супер состојба е (на самсунгот на екранот тоа точката што ја гледате, фолијата е чепната. Фолијата е фабричката од прв ден што стои на телефонот и не е сменета).

РедМи 12ка, купен Јули (или Август 2023), исто од Телеком. Користен од жена...

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.998
Мислења
972.972
Членови
35.347
Огласи
2.934
Најнов член
petkovskamilena
На врв Дно