Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung S20 FE SM-G781B/DS Snapdragon

Статус
Затворена за нови мислења.

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.334
1.369
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
PSU
1300W SFX Cooler Master
Video card
NVIDIA Founders Edition 3090 Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
DemoUser додаде нов оглас:

Samsung S20 FE SM-G781B/DS Snapdragon - 14.000 ден.

Телефонот е во перфектна состојба без никакви гребаници од страните и од позади освен околу камерата кои се настанати од самите маски.
На дисплејот напред нема ниедна гребка затоа што од прв ден е користен со заштитно сталко и е редовно менувано и воедно гарантирам лично јас за дисплејот дека нема гребка.
На сликите можете да видите дека е купен од мобеликс на 10.05.2021 година и воедно на едната слика можете да видите за која гребка флека/гребка/настаната од маската се гледа.
Телефонот е...

Видете го целиот оглас...
 

DemoUser

Practice makes perfect
27 април 2010
1.334
1.369
Скопје / Автокоманда
DemoUser's setup  
PSU
1300W SFX Cooler Master
Video card
NVIDIA Founders Edition 3090 Ti
Mouse
Logitech G305
Monitor
ASUS ROG Swift 360Hz PG259QN 24.5”
OS
Windows 11 Home
Екстра празнична предвелгденска цена 12000 илјади денари до вторник 11.04.2023
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.604
Мислења
945.623
Членови
34.092
Огласи
1.976
Најнов член
PERE11
На врв Дно