Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung S20+ 5G 128GB / 12GB

Futurelakimens

Practice makes perfect
12 април 2017
1.908
1.244
Futurelakimens додаде нов оглас:

Samsung S20+ 5G 128GB / 12GB - Проценка

Продавам телефон S20+ 5G, моделот е со Snapdragon 865 и 128GB / 12GB RAM: Samsung Galaxy S20+ 5G - Full phone specifications

Има пукнатинi на екранот, и задното стакло е скршено.

Слики во прилог.

Овие вака ми ги покажа, што и да сум одбрал, не важи :D

Погледнете го атачментот 138055

Видете го целиот оглас...
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
573
1.416
Битола
10к
Edit: Ја пишав цената а неги загледав добро сликите,според состојбата тешко да земеш добра пара за овој пошто е сол.
Да сменам екран,заден капак итн. повеќе ќе ме кошта одколку да го земам С21 ултра на Спиритбрејкер.
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.494
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно