Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Samsung S10 Lite Snapdragon Prism Blue

Статус
Затворена за нови мислења.

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1.265
1.912
Скопје
Вајкинг додаде нов оглас:

Samsung S10 Lite Snapdragon Prism Blue - 11.000 ден.

Купен од член на форумов пред неколку месеци, го продавам бидејќи ќе одам на Apple платформа. За повеќе информации во врска со уредот погледнете тука.
Телефонот ќе биде достапен за продажба после 04.01.2023

Погледнете го атачментот 120759

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.174
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно