• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Samsung S10 (DUOS) - Telekom

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

coNNectMKD

Gaining Experience
13 март 2017
494
410
Skopje
Продавам Самсунг С10, купен од Телеком со гаранција уште 3 месеци. Користен лично од мене со маска од прв ден и фабричка фолија (уште е како нова) и е користен/сочуван домаќински :)

Го продавам дека земав нов. По карго не би го праќал.

Цена: 15,500

Слики:

0-02-0a-5f2ca369104d611a54723142c427df0f51442729f9c10674486063fc4944d09c_62a0223e.jpg 0-02-0a-432fce024f66b5292837ee1cd91c8ccf3c922fb2530c14f3813eaf6c04bc160c_1e9b1c54.jpg
0-02-0a-805e85a0abe59b5e190dbca27ff607aeb5a03cc0061694a45080bbdf9ba84322_57c03062.jpg 0-02-0a-3373a7d065360217827476b5bb58c66740057a767342e2c392352e04dff48296_5b104a44.jpg
0-02-0a-1421e0c133700eb7c88bc61b23275964f09d5d63ba43c7ceb41f4aadf97fab34_4859cf55.jpg 0-02-0a-e000b6d2af1a9fefdbc0dd615208c340e38e2e507f40ff9ea40f1c1d18624293_7755776c.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,976
Мислења
854,078
Членови
29,622
Најнов член
eyeris
На врв Дно