1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung S10 128Gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Todor91, 7 Декември 2019.

 1. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  764
  597
  8 Јануари 2008
  Машко
  Продавам Samsung S10 duos 128Gb меморија. Телефонот е како нов, нема ниедна гребаница ниту е поправан. Купен е од мобиликс и има уште 6 месеци гаранција.Го продавам бидејки се вратив на Iphone .
  Цена 440 евра

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  Иванчо, Torte Mobile и на Ragnar им се допаѓа ова.
 2. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  764
  597
  8 Јануари 2008
  Машко
  Bump!! 430 евра


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 3. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  764
  597
  8 Јануари 2008
  Машко
  Last price 420 евра!!!


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. Todor91

  Todor91
  On your way to fame

  764
  597
  8 Јануари 2008
  Машко
  Продаден!
   
  На Викса му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Alucard
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,415
 2. Alucard
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  658
 3. Costigan_Jr
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  1,933
 4. omegaRED

  Продадено Samsung 840 Pro 128GB

  omegaRED, 4 Јули 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  594
 5. BESKO

  Продадено SAMSUNG GALAXY S10+ 128GB

  BESKO, 7 Март 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,120
Вчитување...

Сподели

Вчитување...