Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung Odyssey G7 32" WQHD 240Hz

Статус
Затворена за нови мислења.

m4rk0

Intern
2 март 2018
0
33
m4rk0 додаде нов оглас:

Samsung Odyssey G7 32" WQHD 240Hz - 21.500 ден.

Samsung Odyssey G7 C32G75TQSR 32 инчи; 2560 x 1440 pixels - 1 ms (greyscale) - 16/9 format - VA curved panel - 240 Hz - HDR600 - Quantum Dot. Мониторот е без никакви забелешки. Доаѓа во оригинална кутија со сите оригинални додатоци. Преостаната гаранција од Setec до 15.12.2024.

Видео од краток тест:
View: https://youtu.be/DCBW7-ZNb1k

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.135
Мислења
975.331
Членови
35.447
Најнов член
AMirchovski
На врв Дно