1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung NVMe 512GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Gucci, 16 Април 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  810
  646
  5 Јули 2011
  Извадени од лаптопи, малце користени.


  PM951

  1.JPG
  2.JPG
  3.JPG
  PM961

  1.JPG
  2.JPG
  3.JPG
  Цени:
  PM951 - 6000 денари
  PM961 - 6500 денари
   
  На cipiripi и borcep им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  810
  646
  5 Јули 2011
 3. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  810
  646
  5 Јули 2011
  PM951 - 5900 денари
  PM961 - 6400 денари
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  810
  646
  5 Јули 2011
  PM951 - 5800 денари
  PM961 - 6300 денари
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  810
  646
  5 Јули 2011
  PM951 - 5500 денари
  PM961 - 6000 денари
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  810
  646
  5 Јули 2011
  PM951 - 5000 денари
  PM961 - 5500 денари

  Цени само денес, после се повлекуваат од продажба.
   
Слични теми
 1. gOJDO
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  656
 2. Necromancer
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,357
 3. gOJDO
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,395
 4. Gucci
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,550
Вчитување...

Сподели

Вчитување...