1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Samsung note 8 Snapdragon

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од spiritBreaker, 29 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,689
  3,070
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Продадено на @zdravkovskii , со здравје да се служи :) може клуч на темава
   
  На Викса, Speedster, Tajson и уште 5 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gdamjan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  537
 2. the_maker
  Одговори:
  160
  Прегледи:
  10,951
 3. Martinovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  923
 4. Bozoo

  Менувам Samsung s8 plus za Note 8

  Bozoo, 30 Јули 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  326
 5. Skorp
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,284
Вчитување...

Сподели

Вчитување...