1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung наградна игра

Дискусија во форумот 'Мобилни телефони' започната од Blagojce, 21 Септември 2017.

Тагови:
 1. Blagojce

  Blagojce
  Gaining Experience

  888
  67
  26 Декември 2007
  Машко
  Програмер
  Дечки Samsung организира наградна игра...
  Samsung наградна игра

  Во наградната игра учествуваат кои имаат купено Samsung мобилен телефон од серијата Ј,А,S и Note 8 во периодот од 29.08.2017 до 13.10.2017.
  Повеќе за правилата на наградната игра можете да прочитате тука:
  ПРАВИЛА ЗА НАГРАДНА ИГРА
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...