1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung ls22f350fh

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од dejan_str, 11 oктомври 2019.

 1. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  7,943
  4,648
  8 Април 2011
  Машко
  Продавам 2 недели користен самсунг ls22f350hf монитор со гаранција од сет.купен е 6500 денари. Мониторот е практично нов со сите кабли и делови. Солиден за буџет гејминг конфигурација каде не птеостануваат пари за поквалитетен монитор.
  Мониторот има vga i hdmi izlazi а спецификации можете да видете на нет
  Цена 4000 денари
  20191011_183130.jpg
   
  Изменето од модератор: 12 oктомври 2019
  KennyMC, Oktar, damil и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  7,943
  4,648
  8 Април 2011
  Машко
  Bump! Цена 3900 денари.
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  7,943
  4,648
  8 Април 2011
  Машко
 4. AlexM

  AlexM
  On your way to fame

  954
  518
  14 Јануари 2009
  Дали го имаш сеуште мониторот ?

  Sent from my SM-G975F using Tapatalk
   
 5. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  7,943
  4,648
  8 Април 2011
  Машко
 6. dejan_str

  dejan_str
  Unbeatable

  7,943
  4,648
  8 Април 2011
  Машко
  Продаден ! Може кључ
   
  На gocetan му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. spiritfly
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  964
 2. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  813
 3. Blagojce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,673
 4. ImTheDude
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  795
 5. Oktar
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  675
Вчитување...

Сподели

Вчитување...