1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Самсунг Кит Видео Надзор (4Камери + 22'' Самсунг Монитор)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од coNNectMKD, 8 Февруари 2019.

 1. coNNectMKD

  coNNectMKD
  Gaining Experience

  342
  263
  13 Март 2017
  Машко
  Се продава Самсунг комплет за видео надзор:

  • 22'' Самсунг монитор со вграден DVR и хард диск од 500ГБ
  • 4 Камери Самсунг со 600 TVL и Инфраред
  • Кабел од 18М за сите камери
  • IP66 Grade Weather proof camera
  • Focal length: 3.8 mm
  • Power: 12V
  Цена: 26,000 ден
  Гаранција: 2 год.

  Гратис Гембирд слушалки или Логитех маус :)
   

Сподели

Вчитување...