1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Samsung Ј3 (2017), Xiaomi Band 2

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Motherboard, 22 Јануари 2018.

Тагови:
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Motherboard

  Motherboard
  Gaining Experience

  149
  189
  4 Септември 2015
  Машко
  Најпрво нека одат на проценка па потоа ќе следи продажба,
  како што гласи насловот се продава Samsung J3 (2017)
  нов воошто не користен комплет со гаранција од VIP,
  и Xiaomi Band 2 користен околу 1 година со 2 нови црни
  бразалетни/ремчиња


  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,159
  25,474
  4 Септември 2008
  J3 - 8.5K

  MI Band = /
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Motherboard

  Motherboard
  Gaining Experience

  149
  189
  4 Септември 2015
  Машко
  Xiaomi Band = Продаден
  Samsung = 9000 денари.
   
 4. Motherboard

  Motherboard
  Gaining Experience

  149
  189
  4 Септември 2015
  Машко
  Samsung = проденаден надвор од форумот може клуч.
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...