1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung ili Iphone

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од loc geek, 13 Февруари 2020.

 1. loc geek

  loc geek
  Gaining Experience

  152
  53
  21 Јуни 2015
  Машко
  Ponudete vo pm Samsung A70 , S10 , iPhone X,XR,XS garancija nemora dobro zacuvan
   
Слични теми
 1. linksys
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,064
 2. Aleksandar!
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,365
 3. pane96
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  785
 4. olikomerc
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  763
 5. stejcho
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  514
Вчитување...

Сподели

Вчитување...