• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Samsung Gear S3 Frontier

AleksandarT

Gaining Experience
24 февруари 2011
129
198
Часовникот е функционално комплетно исправен, екранот нема ниедна гребнатина, козметички е многу добар со мали ситни гребнатини видливи на сликите.

Купен во Септември 2019 од Технополис, Бугарија

Доаѓа со оригиналната кутија, wireless charger, некористена мала каишка и уште две каишки од кои едната е метална.

Детали за часовникот: Gear S3 frontier 46mm smartwatch (Bluetooth), Dark Gray

Цена: 5000ден

За повеќе инфо ПП
 

Атачменти

 • IMG_3547.JPG
  IMG_3547.JPG
  2.2 MB · Прегледи: 58
 • IMG_3548.JPG
  IMG_3548.JPG
  2 MB · Прегледи: 56
 • IMG_3549.JPG
  IMG_3549.JPG
  1.4 MB · Прегледи: 55
 • IMG_3550 2.JPG
  IMG_3550 2.JPG
  1.4 MB · Прегледи: 56
 • IMG_3551.JPG
  IMG_3551.JPG
  2.2 MB · Прегледи: 51
 • IMG_3552.JPG
  IMG_3552.JPG
  1.3 MB · Прегледи: 45
 • IMG_3553 2.JPG
  IMG_3553 2.JPG
  1.6 MB · Прегледи: 47
 • IMG_5126.JPG
  IMG_5126.JPG
  2.6 MB · Прегледи: 55
 • IMG_5127.JPG
  IMG_5127.JPG
  1.7 MB · Прегледи: 51
 • IMG_5128.JPG
  IMG_5128.JPG
  1.8 MB · Прегледи: 48
 • IMG_5129.JPG
  IMG_5129.JPG
  1.8 MB · Прегледи: 47
 • IMG_5130.JPG
  IMG_5130.JPG
  1.2 MB · Прегледи: 44
 • IMG_5131.JPG
  IMG_5131.JPG
  1.3 MB · Прегледи: 41

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,100
Мислења
877,660
Членови
30,698
Најнов член
Rado
На врв Дно