1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung Gear S3 Frontier

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Oktar, 12 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  3,354
  9,840
  23 oктомври 2012
  Машко
  Здраво... бидејки повеќе сум фан на механика кај часовници одколку на електроника, решив да му најдам нов дом на на гореспоменатиот паметен часовник.

  Како што имам и наведено неколку пати на форумов, часовников како уред си е супер, можеби и најкомплетен паметен часовник на пазарот заедно со епл воч и новата верзија на самсунг како и да се вика сега.

  Часовникот е во мој посед најверојато околу 1,5 година а кај мене на рака поминал не повеќе од 1,5 месец. Доаѓа комплет, мислам дека и кутијата ја имам и дека има уште еден пар ремчиња кои се помали од монтираните... најверојатно...
  Еве и некоја слика иако не е дека има што да се слика, во супер состојба е, мали и стини гребаници кои и не се приметуваат и се си е функционално на него.

  Го продавам само поради тоа што не го користам и многу повеќе сакам вистински часовник инаку си е стварно корисен и интересен и е многу подобар од мноштвото уреди кои се продаваат.

  Цена: 7500 денари.

  20190911_224707.jpg 20190911_224721.jpg 20190911_224749.jpg
   
  На SaleSk, CokeZone, Banjifiko и уште 8 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  3,354
  9,840
  23 oктомври 2012
  Машко
  Резервација за денеска.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  Oktar

  Oktar
  Guru

  3,354
  9,840
  23 oктомври 2012
  Машко
  Продадено.
   
  На DaVoRkNe и TylerMkD им се допаѓа ова.
 4. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,078
  3,408
  7 ноември 2014
  Машко
  Brisete trebase PP da bide
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. SpiritBond

  Проценка Samsung Gear Fit 2

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  747
 2. nvidia88

  Проценка Gear s3 frontier

  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,146
 3. brasica
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  744
Вчитување...

Сподели

Вчитување...