1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Samsung Gear S3 Classic

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од martinmax, 2 Јуни 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. martinmax

  martinmax
  Gaining Experience

  153
  165
  1 Март 2013
  Машко
  Саатот е во одлична состојба, без никакви забелешки, без гребнатинка на стаклото.
  Батеријате сеуште држи исто како нова.
  Се на саатот работи исто како кога и беше нов, гаранција нема.

  Со саатот добивате
  - оргиналниот полнач
  - кабел
  - 1хСиликонско ремче (Barton), платено 25е
  - 1хМетално ремче, платено 20е

  Слики Imgur
  Цена: 6000 денари, не праќам по карго само подигање од Скопје, Аеродром.
  --- Споени мислења, 2 Јуни 2020 ---


  Едит: Кога барав по која цена се движат во огласи сум барал за С2 т.е постар модел. Овој модел на огласи се движат околу 150 евра.

  Тоа е тоа, некој ќе ќари многу добра зделка.
   
  На neW1, Sharlovski, Oktar и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. martinmax

  martinmax
  Gaining Experience

  153
  165
  1 Март 2013
  Машко
  Околу 3 и пол денови ако ме држи добро меморија.
  --- Споени мислења, 3 Јуни 2020 ---
  Резервација за @Вајкинг
  --- Споени мислења, 3 Јуни 2020 ---
  Продадено на @Вајкинг
   
  На Вајкинг му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. SpiritBond

  Проценка Samsung Gear Fit 2

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  861
 2. neW1
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  390
 3. c0mrade
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,022
 4. Oktar
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  842
 5. Torte Mobile
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  606
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...