Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

SAMSUNG Galaxy Watch 6 Classic Stainless 43mm - црн

Статус
Затворена за нови мислења.

Noumenon

Gaining Experience
14 ноември 2009
156
87
Noumenon додаде нов оглас:

SAMSUNG Galaxy Watch 6 Classic Stainless 43mm - црн - 21.000 ден.

Нов неотпакуван SAMSUNG Galaxy Watch 6 Classic Stainless 43mm - црна боја, со 24 месеци гаранција од А1

galaxy-watch6-classic-small-black.jpg


ЕкранSuper AMOLED (432 x 432)
Големина на екранот1.3"
Вградена меморија16 GB
Батерија300 mAh
Димензии42.5 x 42.5 x 10.9 mm
...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.166
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно