Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung Galaxy Watch 5 44mm (SM-R910)

Majestic

Gaining Experience
25 јули 2008
133
126
Битола
Majestic додаде нов оглас:

Samsung Galaxy Watch 5 44mm (SM-R910) - Проценка

Продавам малку користен Samsung Galaxy Watch 5 44mm (SM-R910).
За старт, замолувам за проценка.

Спецификации:
Модел: SM-R910
Екран: 1.4" -- 450 x 450 pixels (~321 ppi)
Процесор: Dual-core 1.18 GHz Cortex-A55 (на Exynos W920 (5 nm))
Меморија: 16GB
RAM: 1.5 GB
Софтвер: WearOS 4 / OneUI 5

Гаранција: 6 месеци моја (официјално нема пошто купен странство)
Контакт: Никола, 075 666 206

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.142
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно