1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

SAMSUNG GALAXY WATCH (46MM)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од tomi, 27 Март 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  tomi

  tomi
  Guru

  9,827
  9,077
  16 Април 2007
  Машко
  Невработен
  Продавам саат многу малце користен купен од Мобелих летото 2019. Користен е многу малце повеќе седен на маса :)

  Кутија имам/имав неможам во моментов да ја најдам но се надевма тука е негде...

  со саатот доага и бежичен полнач се си е оригинал.

  Цена 11.500 мкд

  модел: SM-R800
  Boja: Сив/Алуминиум со црно гумено ременче.
   
  На TylerMkD и freebird им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,803
 2. Ficho
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,348
 3. bxxxn
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,438
 4. Bozoo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  684
 5. SpiritBond
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  711
Вчитување...

Сподели

Вчитување...