Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Samsung Galaxy Watch 2 - 44mm

Статус
Затворена за нови мислења.

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
270
768
Skopje
bristlebac додаде нов оглас:

Samsung Galaxy Watch 2 - 44mm - Проценка

Часовникот е купен од форум, го носам со заштитно стакло, иако ми викаат нема потреба, со него следува се што има на сликите од 2 маски, 4 каишки полнач и кутија.
Ве молам за проценка.

Видете го целиот оглас...
 

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.557
1.677
bristlebac додаде нов оглас:

Samsung Galaxy Watch 2 - 44mm - ПроценкаВидете го целиот оглас...
Хм, сепак се одлучи за 5ка?
:)

Испратено од телефоно
 

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
270
768
Skopje
Хм, сепак се одлучи за 5ка?
:)

Испратено од телефоно
Дефинитивно се одлучив за 5ка, посебно зошто некој го купил од членот пред мене, малку се разочарав,:) ама ептен му го удрив меракот :love: и веднаш го наарачав, но утре изгледа карго не работи, поради празникот, ќе треба да го чекам до петок.:coffee:
 
Последна промена:

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3.566
5.464
dominion.mk
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i5 12400F
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 2TB
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x16gb
Video card
GTX 1660 Super
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
Резервирај го.
 

HardCorec

Unbeatable
4 ноември 2013
3.566
5.464
dominion.mk
HardCorec's setup  
Processor & Cooler
Intel i5 12400F
Motherboard
Asus B85 Pro Gamer
Storage
SSD Kingston 2TB
PSU
Cooler Master B500
RAM
HyperX Beast 4x16gb
Video card
GTX 1660 Super
Case
Cooler Master HAF
Mouse
Asus Echelon
Keyboard
Cooler Master Storm
Monitor
Philips 276E
OS
Windows 10 Pro 64bit
Одлично саатче, со здравје да си ги трошиш парите.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.123
Мислења
975.072
Членови
35.428
Најнов член
sefeee
На врв Дно