1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Samsung Galaxy Tab S 10.5

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Delicon, 11 Јануари 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  755
  173
  10 Јуни 2007
  Таблетот е многу малку користен, како нов е, без ниту една гребнатинка.
  Со него иде и црвена заштитна футрола/држач од Samsung.

  Display: 10.5" AMOLED екран, 2560x1600px
  CPU: Octa-core
  ROM: 16GB
  RAM: 3GB
  Fingerprint sensor
  WiFi, Bluetooth, GPS, Infrared

  Повеќе инфо:
  http://www.samsung.com/uk/consumer/mobile-devices/tablets/galaxy-tab-s/SM-T800NZWABTU
   

  Прикачени датотеки:

  • 1.jpg
   1.jpg
   Големина:
   367.1 KB
   Прегледи:
   123
  • 2.jpg
   2.jpg
   Големина:
   439.5 KB
   Прегледи:
   125
  • 3.jpg
   3.jpg
   Големина:
   420.6 KB
   Прегледи:
   123
  • 4.jpg
   4.jpg
   Големина:
   580.4 KB
   Прегледи:
   121
  Последна промена: 11 Јануари 2017
  На DaVoRkNe и Jovan2389 им се допаѓа ова.
 2. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  755
  173
  10 Јуни 2007
  Ајмо убаво таблетче кој сака :)
   
 3. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  258
  17 ноември 2015
  Машко
  Цена?
   
 4. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  755
  173
  10 Јуни 2007
  Немам оформено цена, затоа го ставив како проценка. Колку даваш? :)
   
 5. Torte Mobile

  Torte Mobile
  Gaining Experience

  261
  258
  17 ноември 2015
  Машко
  Немам ни јас идеа за цена
  ако е за колку давам еве 100 евра :D
   
 6. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  755
  173
  10 Јуни 2007
  За 100че може Doogee таблет да си земеш :D
   
  Zeddomazed, DaVoRkNe и на Goran27 им се допаѓа ова.
 7. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  755
  173
  10 Јуни 2007
 8. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,679
  14,240
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 9. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  755
  173
  10 Јуни 2007
  Мислам дека 250 евра е разумна цена.
  Оди на продажба за 250 евра.
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  755
  173
  10 Јуни 2007
 11. Delicon

  Delicon
  Gaining Experience

  755
  173
  10 Јуни 2007
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...