• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016)

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Вајкинг

Practice makes perfect
9 јуни 2015
1,080
1,288
Скопје
Уредот е користен 3 години, има козметички забелешки од задната страна и на рабовите, но функционално е добар.
Батеријата e во одлична состојба.
Спецификации тука. (T580 - Black)
20210917_213441.jpg 20210917_213530.jpg 20210917_213617.jpg 20210917_213840.jpg

4500 денари
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
858,353
Членови
29,929
Најнов член
Jov4e
На врв Дно