1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Samsung Galaxy S8

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од SpiritBond, 3 Јануари 2020.

Тагови:
 1. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  285
  592
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
  Продавам горенаведениот телефон. Како нов, без оштетување. Гаранција нема, 64 gb Orchid Gray. Цена: 11000 ден/180 евра.

  дуал сим е.
  доаѓа со две маски и две стаклени фолии.
  Телефонот е резервиран до Недела.
   

  Прикачени датотеки:

  Изменето од модератор: 4 Јануари 2020
  На Futurelakimens, damil, Speedster и уште 4 други им се допаѓа ова.
 2. SpiritBond

  SpiritBond
  On your way to fame

  285
  592
  21 Август 2015
  Машко
  Програмирање
  Може клуч. Со здравје да си го користи членот. :)
   
Слични теми
 1. Ficho

  Проценка Samsung Galaxy S7

  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,444
 2. BESKO

  Проценка SAMSUNG S8 +

  BESKO, 29 Март 2018, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,331
 3. fuzzjaw

  Проценка Samsung Galaxy S8

  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,735
 4. Ficho
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,328
 5. l1d0v1c
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,444
Вчитување...

Сподели

Вчитување...