Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung Galaxy S21 Ultra

pecemece

Intern
3 јануари 2019
0
0
pecemece додаде нов оглас:

Samsung Galaxy S21 Ultra - 23.000 ден.

Телефонот е во одлична состојба со сите оригинални делови. Купен е од Телеком во Март 2021 година и ја имам фактурата. Јас сум втор сопственик, од Октомври 2021 година. Користен е до лани крајот на Септември. Се продава бидејќи сменив платформа.
Продавам и Galaxy watch 4 44mm, огласен на форумот, и заедно ако се земат цената е 26500.

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.217
Членови
35.392
Најнов член
gegert33
На врв Дно