Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung Galaxy S21 ultra

Buzuki

Gaining Experience
16 јули 2013
190
52
Buzuki додаде нов оглас:

Samsung Galaxy S21 ultra - 24 ден.

Продавам Samsung Galaxy S21 Ultra во одлична состојба без забелешки купен пред 2 години од Сетек..
На телефонот е све фукнционално и оди со се кутија и неколку маски што ги имам со него..

Цена 400 евра не е фиксно, може замена за некој поевтин телефон..

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.507
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно