Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung Galaxy S21 (Phantom Gray)

Статус
Затворена за нови мислења.

boban984

On your way to fame
boban984's setup  
Processor & Cooler
Најјаките
Storage
Најбрзиот
RAM
Че
Case
Мејс
Mouse
Џери
Keyboard
Q2 Keychron, Durrock браун
boban984 додаде нов оглас:

Samsung Galaxy S21 (Phantom Gray) - 380 €

Продавам Samsung Galaxy S21, со 128GB меморија.

Телефонот е купен пред 2 години (03.02.2021) од A1, користен од прв ден со маска и заштитно стакло (во одлична состојба, како нов).
Доаѓа со кутијата и оргиналниот USB-C кабел.

Samsung Galaxy S21 5G & S21+ 5G | Samsung Levant

Детални спецификации: Samsung Galaxy S21 5G & S21+ 5G | Samsung Levant

Цена...

Видете го целиот оглас...
 
Последна промена:

boban984

On your way to fame
boban984's setup  
Processor & Cooler
Најјаките
Storage
Најбрзиот
RAM
Че
Case
Мејс
Mouse
Џери
Keyboard
Q2 Keychron, Durrock браун

gokica

Модератор
13 јуни 2009
9.244
12.351
gokica's setup  
Processor & Cooler
i7 2600K & Noctua NH-D14
Motherboard
ASUS P8Z68-V Pro GEN 3
Storage
Samsung 850 Pro 256GB
PSU
Cooler Master V850
RAM
16GB 1333Mhz Kingston Value
Video card
ASUS Strix RX570 OC
Case
HAF 932
Mouse
Logitech G502 Proteus Core
Keyboard
Logitech K800
Audio
ASUS Xonar ST
Monitor
Dell UP3216Q
OS
Windows 7, 8 & 10
Корегирано.
 

spiritBreaker

LaravelMaster
27 октомври 2015
3.569
4.433
Писти Охту
Зема госпожата S23 ... па настана збунка :ROFLMAO:, не е чудно да ги смешаш мање више исти се.

Чек, официјален рилис е на 17ти, утре, и сакаш да ми кажиш дека веќе го имаш? Како успевате не ми е јасно :) или јас нешто пропуштам
 

boban984

On your way to fame
boban984's setup  
Processor & Cooler
Најјаките
Storage
Најбрзиот
RAM
Че
Case
Мејс
Mouse
Џери
Keyboard
Q2 Keychron, Durrock браун
Чек, официјален рилис е на 17ти, утре, и сакаш да ми кажиш дека веќе го имаш? Како успевате не ми е јасно :) или јас нешто пропуштам
Помина официјалниот рилис, го имаш во сите поголеми продавници како Сет, Нептун, Техномаркет исто и A1/T-mob.

1676623873453.png
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.089
Мислења
955.143
Членови
34.494
Огласи
2.303
Најнов член
Davidof
На врв Дно