Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Samsung Galaxy S21+ 6/128

DarthJe5us

Unstoppable
2 јануари 2012
2.753
2.160
DarthJe5us додаде нов оглас:

Samsung Galaxy S21+ 6/128 - 22.000 ден.

Стар е 2 години. Имаше заштита на стакло до пред пола година кога ми се одлепи фабричката и не можев да најдам друга што ми се допадна после тоа. Во маска е од прв ден.

Може замена за S23 Ultra.

EF7tT35.jpg

wFa2RzR.jpg

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.603
Мислења
945.611
Членови
34.089
Огласи
1.975
Најнов член
Di@
На врв Дно